Teens&Crazy armY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Najbolji forum za tinejdzere
 
PortalPrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Prvi poljubac davno zaboravljen...drugi ko zna gde je...zagrli me i tiho se privuci... da ti suzu ne vide...

Ići dole 
+5
Serendipiti
Morska zvezda
SrpskaUndergroundScena
M*A*C*K*I*C*A
Admin
9 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Perfect Mistake
Extra clan
Extra clan
Perfect Mistake


Broj poruka : 208
Godina : 29
Datum upisa : 16.04.2008

Prvi poljubac davno zaboravljen...drugi ko zna gde je...zagrli me i tiho se privuci... da ti suzu ne vide... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi poljubac davno zaboravljen...drugi ko zna gde je...zagrli me i tiho se privuci... da ti suzu ne vide...   Prvi poljubac davno zaboravljen...drugi ko zna gde je...zagrli me i tiho se privuci... da ti suzu ne vide... - Page 2 I_icon_minitimeNed Apr 27, 2008 10:18 pm

evoooo
cuuuutiiiim
se*em ti se u cutanje i tebi i neci ...
samo da cutiiiim
pa da cuuutim
lol!

p.s. sory za off ...
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 383
Godina : 31
Lokacija : u tamarinom srcu
Datum upisa : 08.03.2008

Prvi poljubac davno zaboravljen...drugi ko zna gde je...zagrli me i tiho se privuci... da ti suzu ne vide... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi poljubac davno zaboravljen...drugi ko zna gde je...zagrli me i tiho se privuci... da ti suzu ne vide...   Prvi poljubac davno zaboravljen...drugi ko zna gde je...zagrli me i tiho se privuci... da ti suzu ne vide... - Page 2 I_icon_minitimePon Apr 28, 2008 11:38 am

lika ajde dolazi vec jednom u prokuplje... da se ispricamo ko ljudi... tad ti necu govoriti da cutis
Nazad na vrh Ići dole
https://anarchy93.forumakers.com
Perfect Mistake
Extra clan
Extra clan
Perfect Mistake


Broj poruka : 208
Godina : 29
Datum upisa : 16.04.2008

Prvi poljubac davno zaboravljen...drugi ko zna gde je...zagrli me i tiho se privuci... da ti suzu ne vide... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi poljubac davno zaboravljen...drugi ko zna gde je...zagrli me i tiho se privuci... da ti suzu ne vide...   Prvi poljubac davno zaboravljen...drugi ko zna gde je...zagrli me i tiho se privuci... da ti suzu ne vide... - Page 2 I_icon_minitimePon Apr 28, 2008 11:43 am

pa tad ako mi budes rekao da cutim , popices samar Razz Razz lol!
Nazad na vrh Ići dole
SrpskaUndergroundScena

SrpskaUndergroundScena


Broj poruka : 80
Godina : 28
Lokacija : Negde izmedju sna i jave!
Datum upisa : 30.03.2008

Prvi poljubac davno zaboravljen...drugi ko zna gde je...zagrli me i tiho se privuci... da ti suzu ne vide... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi poljubac davno zaboravljen...drugi ko zna gde je...zagrli me i tiho se privuci... da ti suzu ne vide...   Prvi poljubac davno zaboravljen...drugi ko zna gde je...zagrli me i tiho se privuci... da ti suzu ne vide... - Page 2 I_icon_minitimePon Apr 28, 2008 11:47 am

Ako i treba!...xexe
Nazad na vrh Ići dole
http://streetboyscrew.graphforum.com
Serendipiti

Serendipiti


Broj poruka : 83
Godina : 29
Lokacija : tamo gde zelim
Datum upisa : 25.04.2008

Prvi poljubac davno zaboravljen...drugi ko zna gde je...zagrli me i tiho se privuci... da ti suzu ne vide... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi poljubac davno zaboravljen...drugi ko zna gde je...zagrli me i tiho se privuci... da ti suzu ne vide...   Prvi poljubac davno zaboravljen...drugi ko zna gde je...zagrli me i tiho se privuci... da ti suzu ne vide... - Page 2 I_icon_minitimePon Apr 28, 2008 2:09 pm

hahahaha
nece ona doci u prokuplje pa makar joj kupio bautobusku kartu
Nazad na vrh Ići dole
Perfect Mistake
Extra clan
Extra clan
Perfect Mistake


Broj poruka : 208
Godina : 29
Datum upisa : 16.04.2008

Prvi poljubac davno zaboravljen...drugi ko zna gde je...zagrli me i tiho se privuci... da ti suzu ne vide... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi poljubac davno zaboravljen...drugi ko zna gde je...zagrli me i tiho se privuci... da ti suzu ne vide...   Prvi poljubac davno zaboravljen...drugi ko zna gde je...zagrli me i tiho se privuci... da ti suzu ne vide... - Page 2 I_icon_minitimePon Apr 28, 2008 3:23 pm

pa naravno...
ja i bus... - NIKADA,NIKAKO
lol!
Nazad na vrh Ići dole
Morska zvezda
Admin
Admin
Morska zvezda


Broj poruka : 143
Datum upisa : 22.04.2008

Prvi poljubac davno zaboravljen...drugi ko zna gde je...zagrli me i tiho se privuci... da ti suzu ne vide... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi poljubac davno zaboravljen...drugi ko zna gde je...zagrli me i tiho se privuci... da ti suzu ne vide...   Prvi poljubac davno zaboravljen...drugi ko zna gde je...zagrli me i tiho se privuci... da ti suzu ne vide... - Page 2 I_icon_minitimePon Apr 28, 2008 10:34 pm

MENI JE BAS EXTRA FRANCUSKI POLJUBAC NE RAZUMEM ZASTO JE VECINI FUJ Question
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 383
Godina : 31
Lokacija : u tamarinom srcu
Datum upisa : 08.03.2008

Prvi poljubac davno zaboravljen...drugi ko zna gde je...zagrli me i tiho se privuci... da ti suzu ne vide... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi poljubac davno zaboravljen...drugi ko zna gde je...zagrli me i tiho se privuci... da ti suzu ne vide...   Prvi poljubac davno zaboravljen...drugi ko zna gde je...zagrli me i tiho se privuci... da ti suzu ne vide... - Page 2 I_icon_minitimeUto Apr 29, 2008 11:02 am

i meni je francuski EXTRA
Nazad na vrh Ići dole
https://anarchy93.forumakers.com
RBD is the best!!!

RBD is the best!!!


Broj poruka : 201
Datum upisa : 18.04.2008

Prvi poljubac davno zaboravljen...drugi ko zna gde je...zagrli me i tiho se privuci... da ti suzu ne vide... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi poljubac davno zaboravljen...drugi ko zna gde je...zagrli me i tiho se privuci... da ti suzu ne vide...   Prvi poljubac davno zaboravljen...drugi ko zna gde je...zagrli me i tiho se privuci... da ti suzu ne vide... - Page 2 I_icon_minitimeSre Maj 07, 2008 2:33 pm

Pa dobro jeste EXTRA, stvarno, ali..................ne znam......................xexexe
Nazad na vrh Ići dole
Barbie Girl92

Barbie Girl92


Broj poruka : 5
Godina : 31
Datum upisa : 23.08.2008

Prvi poljubac davno zaboravljen...drugi ko zna gde je...zagrli me i tiho se privuci... da ti suzu ne vide... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi poljubac davno zaboravljen...drugi ko zna gde je...zagrli me i tiho se privuci... da ti suzu ne vide...   Prvi poljubac davno zaboravljen...drugi ko zna gde je...zagrli me i tiho se privuci... da ti suzu ne vide... - Page 2 I_icon_minitimeSub Avg 23, 2008 5:03 am

davno je to bilo....1. poljubac..... Very Happy Bilo je lepo---padao je sneg, nas dvoje smo sedeli na jednoj klupici, pricali i eto Very Happy Bas je bilo simpaticno, smotano, spontano Very Happy lol! kad se setim...hehe....lepo prvo iskustvo, mada decko se uopšte ne ljubi nesto mnoogo lepo...
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 383
Godina : 31
Lokacija : u tamarinom srcu
Datum upisa : 08.03.2008

Prvi poljubac davno zaboravljen...drugi ko zna gde je...zagrli me i tiho se privuci... da ti suzu ne vide... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi poljubac davno zaboravljen...drugi ko zna gde je...zagrli me i tiho se privuci... da ti suzu ne vide...   Prvi poljubac davno zaboravljen...drugi ko zna gde je...zagrli me i tiho se privuci... da ti suzu ne vide... - Page 2 I_icon_minitimeČet Avg 28, 2008 12:34 pm

hehe... donekle si u pravu...
Nazad na vrh Ići dole
https://anarchy93.forumakers.com
Sponsored content





Prvi poljubac davno zaboravljen...drugi ko zna gde je...zagrli me i tiho se privuci... da ti suzu ne vide... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi poljubac davno zaboravljen...drugi ko zna gde je...zagrli me i tiho se privuci... da ti suzu ne vide...   Prvi poljubac davno zaboravljen...drugi ko zna gde je...zagrli me i tiho se privuci... da ti suzu ne vide... - Page 2 I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Prvi poljubac davno zaboravljen...drugi ko zna gde je...zagrli me i tiho se privuci... da ti suzu ne vide...
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Teens&Crazy armY :: Teens :: Ljubav....-
Skoči na: